آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 46
بازديدکنندگان این صفحه: 154868
کل بازديدکنندگان : 409425
بازديدکنندگان آنلاين : 1
آخرین بروزرسانی : 1402/10/07


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان اشنویه

حضور کارشناسان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه کارشناسان معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان در شهرستان اشنویه

در راستای اجرای برنامه پویش ملی غربالگری دیابت و فشار خون بالا روز سه شنبه 5 دی ماه مهندس اقتصادی کارشناس وزارت بهداشت، خانم دکتر یزدی زاده مدیر گروه بیماریهای غیر واگیر و خانم گل میرزایی کارشناس برنامه دیابت  و فشار خون بالا از معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی از روند اجرای برنامه پویش ملی سلامت در شهرستان اشنویه بازدید کردند.

این بازدید به منظور بررسی اقدامات انجام شده شهرستان، بررسی شاخصها، اهداف و انتظارات برنامه و نیل به اهداف این طرح ملی انجام شد.

در جریان این پایش، رئیس مرکز بهداشت شهرستان، مسئول واحد بیماریها و کارشناس بیماریهیای غیر واگیر، تیم کارشناسان کشوری و استانی را در بازدید از مرکز خدمات سلامت نلیوان، واحد پیشگیری و کنترل بیماریهای ستاد مرکز بهداشت و خانه بهداشت روستای خانلر همراهی کردند.

دکتر زرزا در جلسه ای که به منظور جمع بندی، ارائه نتایج، هم اندیشی و تشریح راهکارهای لازم در جهت بهبود کیفیت اجرای پویش ملی سلامت در شهرستان برگزار شد با اشاره به تاثیر این طرح بر سلامت خانواده و جامعه،بر همکاری تمام مجموعه سلامت شهرستان و استفاده از تمام ظرفیتها در اجرای صحیح و سریع این برنامه ملی تاکید کرد.

 

 

 

 

 ١١:٠٣ - 1402/10/07    /    شماره : ٥٨٧١٥    /    تعداد نمایش : ١٨٦خروج