اخبار > اولین جلسه شورای خیرین سلامت شهرستان اشنویه در سال 97


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اشنویه

اولین جلسه شورای خیرین سلامت شهرستان اشنویه در سال 97

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

مجمع خیرین سلامت شهرستان اشنویه  در اولین جلسه شورای خیرین سلامت در هفتم خردادماه  در محل ستاد  شبکه بهداشت و درمان اشنویه با حضور مسئولین شهرستان اعم از فرماندار، مدیرشبکه بهداشت و درمان و جمعی از اعضای این شورا برگزار گردید.

دکتر افشنگ مدیر شبکه در این جلسه اظهار داشت :  مجمع خیرین سلامت با هدف ساماندهی خیرین و برنامه ریزی برای بهره گیری درست از مشارکت های مردمی و هدایت به اولویت ها در حوزه سلامت فعالیت می کند.

 وی در ادامه افزود: از آنجائیکه رفع نیازهای بهداشتی و درمانی و ارتقای سلامت جامعه، جز با مشارکت مردمی و حمایت خیرین تحقق نمی یابد افزود: افراد خیر زیادی وجود دارند که لازم است که زمینه مشارکت آنها برای انجام کارهای خیر فراهم شود .

وی خاطرنشان کرد : ایجاد درآمدهای مستمر برای شورای خیرین سلامت می تواند قدرت این شورا را برای پیشرفت اهداف حوزه سلامت تسریع بخشد لذا ما می توانیم با عضوگیری از ادارات و سازمان های شهرستان بصورت داوطلبانه ، درآمد مستمری را برای شورا ایجاد نماییم. 

در پایان مهندس خضری فرماندار شهرستان ضمن تشکر از بانیان جلسه خیرین گفت: مردم شهرستان اشنویه در امر خیرخواهانه بزرگ منش و توانمند هستند و تلاش کنیم توانمندی و خلاقیت مردم به سوی حوزه سلامت نیز هدایت شود.


 


١٤:٣١ - 1397/03/07    /    شماره : ١٩٢١٤    /    تعداد نمایش : ١٨٣خروج