اخبار > نشست مشترک اعضای شورای خیرین سلامت با سردخانه ها و کارخانه های شن و ماسه


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و اشنویه

نشست مشترک اعضای شورای خیرین سلامت با سردخانه ها و کارخانه های شن و ماسه

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

نشست مشترک اعضای شورای خیرین سلامت شهرستان اشنویه با صاحبان سردخانه ها و کارخانه های شن و ماسه  امروز ششم بهمن ماه  در سالن جلسات فرمانداری  برگزار گردید.


دکتر افشنگ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان در این نشست گفت : هدف از برگزاری این نشست ایجاد هماهنگی و همدلی بین اصناف توانمند و فرهنگ سازی در امر خیرین سلامت است که امیدواریم با ارتباط بین صاحبان سردخانه  ها و کارخانه های شن و ماسه با خیرین سلامت ، خون تازه ای در رگهای خیرین سلامت شهرستان جریان پیدا کند.


در ادامه فرماندار شهرستان بعنوان رئیس مجمع سلامت اظهار داشت : ورود این دو صنف پردرآمد و با سابقه در امور خیریه  که جزو معتمدین شهرستان نیز می باشند به حوزه سلامت ، پتانسیل خوبی را برای جذب سایر خیرین به حوزه سلامت مخصوصا در میان کشاورزان و روستاییان فراهم خواهد آورد.


در پایان جلسه ضمن اظهار رضایت مدعویین از کمک به عرصه سلامت ، نماینده این اصناف متعهد گردید علاوه بر جمع آوری کمکهای اعضا ، جلسه ای نیز در منزل یکی از خیرین با حضور باغداران و کشاورزان برگزار گردد که امید می رود دستاورد خوبی برای خیرین سلامت هم از نظر فرهنگ سازی و هم از نظر مالی داشته باشد.  


١٤:٣٢ - 1397/11/06    /    شماره : ٢٢٥٠٥    /    تعداد نمایش : ٧٥خروج