اخبار > جلسه گرامیداشت روز جهانی بهداشت محیط


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اشنویه

جلسه گرامیداشت روز جهانی بهداشت محیط

به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط روز پنج شنبه 4 مهرماه جلسه ای در سالن شبکه بهداشت و درمان اشنویه برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دکترابوبکر افشنگ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اشنویه ضمن تبریک روز بهداشت محیط ( 4 مهر ماه ) به تمامی تلاشگران عرصه سلامت اظهار داشت: خدا را شاکرم که هر روز شاهد پیشرفت های محسوس در بهداشت محیط هستیم .

افشنگ افزود:همانگونه که در جریان هستید، اقدامات بهداشت محیط در راستای تامین و ارتقای سلامت جامعه می باشد و در این راستا دقت، تلاش و احساس مسئولیت صادقانه مدنظر سیستم بهداشتی شهرستان است و به همین دلیل تلاشگران عرصه سلامت باید با نهایت حساسیت و دقت توصیه های بهداشتی را در جامعه نهادینه نمایند.و انتظار دارم در راستای ارتقای کیفی بهداشت محیط شهرستان هر روز شاهد پیشرفت کارکنان این واحد باشیم.

در ادامه جلسه انور قادری رئیس مرکز بهداشت ضمن قدردانی از کارکنان بهداشت محیط و تبریک این روزگفت: بهداشت محیط بدون شک ویترین شبکه بهداشت و درمان می باشد و حساسیت این واحد به اندازه ای است که با کوچکترین اشتباه، کل خدمات سیستم سلامت زیر سوال خواهد رفت.

 

قادری ادامه داد: شاید خیلی از مسائل بهداشتی به واحد بهداشت محیط ارتباط کاری نداشته باشد، ولی با توجه به اینکه انتظارات از این واحد سلامت بالا می باشد ضروری است کارکنان تلاشگر این واحد با دقت و حساسیت خاصی در این راستا گام بردارند.


١٠:٥٥ - 1398/07/06    /    شماره : ٢٦٥١١    /    تعداد نمایش : ٢٤٤خروج