اخبار > برگزاری روز پرستار


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اشنویه

برگزاری روز پرستار

روز چهارشنبه 11 دی ماه به مناسبت روز پرستار مراسمی با حضورامام جمعه، مهندس حسین زاده نماینده مردم در شهرستانهای اشنویه و نقده، فرماندار، مدیریت شبکه بهداشت و درمان،خیرین، معتمدین،بازنشستگان شبکه بهداشت و درمان و پرستاران در سالن اجتماعات شبکه برگزار گردید. 

در ابتدای مراسم دکتر ابوبکر افشنگ مدیر شبکه ضمن تبریک روز پرستار، پرستاران را نمونه بارز فداکاری در عرصه سلامت قلمداد نمود و افزود؛ بر خود وظیفه می دانم از تمامی تلاشهای شما پرستاران تقدیر و تشکر بعمل آورم و قدردان تلاشهای شما زحمتکشان باشم.

افشنگ ادامه داد؛ هر جا نامی از مهربانی هست بدون شک پرستار نقشی در آن مکان دارد و این برای ما جای افتخار است.

در ادامه مراسم حاج ماموستا ملا سید مصطفی خاتمی امام جمعه شهرستان به ایراد سخنرانی پرداخت.

خاتمی با اشاره به خدمات بیشمار پرستاران آنها را به مادران معنوی جامعه تشبیه نمود و گفت؛ خداوند متعال در دنیای دیگر اجر معنوی شماها را پرداخت خواهد کرد و در آن زمان شماها سربلند و خوشحال در بارگاه احدیت خواهید ایستاد.

  مهدس عبدالکریم حسن زاده نماینده مردم در شهرستانهای اشنویه و نقده آخرین سخنران مراسم بود .

حسین زاده با اشاره به مشکلات اقتصادی کنونی (ناشی از تحریم های ناجوانمردانه آمریکا) اظهار داشت؛ این روزها همه درگیر مشکلاتی هستیم که بانی آن تحریم های آمریکا می باشد و بهداشت و درمان نیز با این مشکل بیگانه نیست.

مهندس حسین زاده افزود؛ شما پرستاران با تمامی مشکل موجود دارید، با جان و دل به بیماران کمک می نمایید و تا جایی که در توان دارید در حال خدمت به مردم هستید و این برای همه ما جای افتخار می باشد.

پایان بخش مراسم همراه شد با اهدای جوایز به چند پرستار نمونه و قرائت مقاله از طرف یکی از پرستاران


٠٨:٣٤ - 1398/10/15    /    شماره : ٢٨٢٤٧    /    تعداد نمایش : ٢٧٣خروج